KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

BAŞKANIN GENÇLERE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
BAŞKANIN GENÇLERE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA ) İskilip İlçe Temsilcisi Alihan Deveci ve Yönetiminin İstanbul gezisi için araç isteğini Başkan geri çevirmedi. Başkan Ali Sülük’ten, ‘Ayasofya gezisi için İskilip’ten Çorum’a gitmek için araç talebinde bulunan ‘ Türkiye Gençlik Vakfı İlçe Temsilcisi Alihan Deveci isteği yerine getirdi. Yönetimi ile belediye önünde bir araya gelen Deveci’yi, Başkan Ali […]

Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA ) İskilip İlçe Temsilcisi Alihan Deveci ve Yönetiminin İstanbul gezisi için araç isteğini Başkan geri çevirmedi.
Başkan Ali Sülük’ten, ‘Ayasofya gezisi için İskilip’ten Çorum’a gitmek için araç talebinde bulunan ‘ Türkiye Gençlik Vakfı İlçe Temsilcisi Alihan Deveci isteği yerine getirdi. Yönetimi ile belediye önünde bir araya gelen Deveci’yi, Başkan Ali Sülük kısa bir uğurlama konuşması ile uğurladı.
GENÇLERE OLAN İNANCIMIZ TAMDIR
İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük uğurlama konuşmasında yaptığı konuşmada, “ ‘Milletin bağrından temiz bir kuşak yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım ve gözüm arkamda kalmayacak’ diye hitap eden Gazi Mustafa Kemal’in sözleri ile hareket ederek, ilçemiz de yetişen nesile hizmet etmeye devam ediyoruz. Gençler sizler gelecekte ki umudumuzsunuz. Sizlerin eğitimi, kültürel ve sportif faaliyetlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Ayrıca her türlü sıkıntınızda burada bir ağabeyiniz olduğunu bilin ve kendinize güvenin. Güvenmek başarmanın yarısıdır. Bizim sizlere olan inancımız tamdır. Gelecek sizlersiniz, sizlerin eserleriyle refah seviyesi daha yüksek bir ülke olacağımıza inanıyorum. İstanbul gezinizde kendinize ve arkadaşlarınıza dikkat edin. Sağ salim gidip gelin, Allah’a ısmarladık” dedi.
BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA ) İskilip İlçe Temsilcisi Alihan Deveci, “ Belediye Başkanımız Ali Sülük Bey ile yaptığım görüşme sonrasında bizlere desteğini esirgemediği ve bizlere İstanbul gezimizde İlçemizin tanıtımı için hazırlattığı çanta ve tanıtım katalogları için teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz