KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

KIZILAYA YARDIM DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
KIZILAYA YARDIM DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

İskilip Kızılay Şubesine insani yardım malzeme desteği devam ediyor. Ankara Kızılay Şubesi Yönetimi, İskilip Kızılay Şubesine desteklerini sürdürüyor. Ankara Kızılay Şubesinin yönetiminde yer alan, Mahmut Karakaya’nın girişimleriyle İlçemiz Kızılay Şubesine yardımlar gelmeye devam ediyor. İlçemize gurbette yaşayan hemşerilerimiz vasıtasıyla geçtiğimiz günlerde de bir tır insani yardım malzemesi, İskilip Kızılay Şubesine gelmişti. GELEN YARDIMA “ MÜTEŞEKKİRİZ” […]

İskilip Kızılay Şubesine insani yardım malzeme desteği devam ediyor.

Ankara Kızılay Şubesi Yönetimi, İskilip Kızılay Şubesine desteklerini sürdürüyor. Ankara Kızılay Şubesinin yönetiminde yer alan, Mahmut Karakaya’nın girişimleriyle İlçemiz Kızılay Şubesine yardımlar gelmeye devam ediyor. İlçemize gurbette yaşayan hemşerilerimiz vasıtasıyla geçtiğimiz günlerde de bir tır insani yardım malzemesi, İskilip Kızılay Şubesine gelmişti.

GELEN YARDIMA “ MÜTEŞEKKİRİZ”

İskilip Kızılay Şube Temsilcileri Mehmet Koca ve Bekir Gedik; “ İlçemizi hiçbir zaman unutmayan ve her zaman ilçesi için elini taşın altına koyan hemşerilerimize müteşekkiriz. Geçen günlerde ilçemiz Kızılay Şubemize; 150 kg çay, 1380 adet giyim malzemesi, 200 kg makarna ve 48 kg kavurmanın teslimini aldık. Gelen insani yardım malzemelerini en kısa sürede yerlerine ulaştıracağız. Ayrıca yardımların gelmesine vesile olan Ankara Kızılay Şube Başkanı Doktor Sema Kopuz Yetiş hanıma, Ankara Kızılay Şube Müdürü Hamdi Sıcak Bey’e, Ankara Kızılay Şube Müdürü Selma Maden Turbay ve hemşerimiz Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Karakaya çok teşekkür ederiz. Rabbimiz katında kabul eylesin. Bu tür yardımları devam ettiren ilçe dışında yaşayan İskilipli hemşerilerimize, İskilip Kızılay şubesi olarak teşekkür ederiz” dediler.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz