KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

3. DALGA YOLDA
3. DALGA YOLDA

İskilip’te Corona vakaları tekrar yükselmeye başladı geçtiğimiz haftalarda düşen hatta bitmek üzere olan Corona yeniden hızla yükseldi . Vatandaşların misafirliğe gidip gelmeleri , kadınların tekrar gün yapmaya başlaması, iş yerlerinin artık hiçbir tedbiri önemsememesi ve aşı olan kişilerin ikinci dozu almadan eski hayatlarına dönmesi bunun en önemli sebeblerinden , aynı zamanda cenaze ve taziyelerin eskisi […]

İskilip’te Corona vakaları tekrar yükselmeye başladı geçtiğimiz haftalarda düşen hatta bitmek üzere olan Corona yeniden hızla yükseldi .
Vatandaşların misafirliğe gidip gelmeleri , kadınların tekrar gün yapmaya başlaması, iş yerlerinin artık hiçbir tedbiri önemsememesi ve aşı olan kişilerin ikinci dozu almadan eski hayatlarına dönmesi bunun en önemli sebeblerinden , aynı zamanda cenaze ve taziyelerin eskisi gibi kalabalık olması da corananın etkileri arasında yer alıyor .
Sağlık çalışanları bu tedbirsizliği ve kişilerin eski hayatlarına dönmeye başladıklarını gördüklerinde onca ay boşa çabaladıklarını düşünmeye başlıyor .
Sağlık çalışanlarının yanı sıra Corona için mücadele eden gerek polis ekipleri ve jandarmalar gerek kaymakamlık ve belediye çalışanları da emeklerinin boşa çıktığını düşünmeye başladılar .
Vatandaşların biraz daha sabırlı ve özenli davranmaları bu zamanları daha kolay ve birliktelik içinde atlatmamız için önemli etki .

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz