KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

TÜGVA ARACILIĞIYLA NEVZAT TARHANDAN SÖYLEŞİ
TÜGVA ARACILIĞIYLA NEVZAT TARHANDAN SÖYLEŞİ

TÜGVA İskilip İlçe Temsilcisi Alihan Deveci’den Programa davet Türkiye Gençlik Vakfı İskilip İlçe Temsilcisi düzenlenecek olan Manevi Terapi Programına davet etti. Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) pandemi sürecinde öğrencilerin evden çıkmadan keyifli ve verimli vakit geçirebilmeleri için ilim, kültür ve sanatta […]

TÜGVA İskilip İlçe Temsilcisi Alihan Deveci’den Programa davet

Türkiye Gençlik Vakfı İskilip İlçe Temsilcisi düzenlenecek olan Manevi Terapi Programına davet etti.

Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) pandemi sürecinde öğrencilerin evden çıkmadan keyifli ve verimli vakit geçirebilmeleri için ilim, kültür ve sanatta yeni ufuklar açacak yeni projeleri hayata geçiriyor. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İskilip İlçe Temsilcisi Alihan Deveci, 27.01.2021 günü saat 20.15′ te düzenlenecek terapi programına ilçe halkını davet etti.

Yaptıgı açıklamada; ” Bilgi çağını bilgelik çağına dönüştürürken yol göstericimiz Mevlana olacaktır diyen Nevzat Tarhan hocamızın konuğu olmaya hazır mısınız? Türkiye Gençlik Vakfımız tarafından organize edilen ve sizlere terapi konusunda söyleşi sunacak olan Nevzat Tarhan hocamızın eşsiz sunumuyla, Mevlana’nın öğretileri ile bilimin birleştiği Mesnevî Terapi eserini konuşacağız. Sizlerin de istifade edeceğiniz bu güzel program için 27.01.2021 günü 20:15’de teşriflerinizi bekliyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

TÜGVAİSKİLİP

TÜGVAÇORUM

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz