KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

BAŞKAN TERMİNALİDE ÖZELLEŞMEYE BIRAKMADI
BAŞKAN TERMİNALİDE ÖZELLEŞMEYE BIRAKMADI

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük İlçe Terminalinin işletmesinde özelleştirmeye gitmedi. İskilip Birlik Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından işletilen İlçe Terminalini, özelleştirme tekelinden kurtardı ve belediye bünyesine kazandırdı. Başkan Ali Sülük’e gelen talep doğrultusunda özelleştirme sözleşmesini iptal ederek İlçe Terminali için özelleştirmeye gitme kararı almayan Başkan, terminali belediye öz kaynaklarıyla işletecek. MODERN HALE GETİRECEĞİZ İlçe […]

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük İlçe Terminalinin işletmesinde özelleştirmeye gitmedi.
İskilip Birlik Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından işletilen İlçe Terminalini, özelleştirme tekelinden kurtardı ve belediye bünyesine kazandırdı. Başkan Ali Sülük’e gelen talep doğrultusunda özelleştirme sözleşmesini iptal ederek İlçe Terminali için özelleştirmeye gitme kararı almayan Başkan, terminali belediye öz kaynaklarıyla işletecek.
MODERN HALE GETİRECEĞİZ
İlçe Terminal Esnafıyla yaptığı toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Ali Sülük; “ Pandemi nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Terminal Esnafımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Terminal Esnafımızın isteğiyle İlçe Terminalimizi özelleştirme tekelinden kurtararak, onlara bir nebze olsun destek olabilmek için, Terminalimizi Belediyemiz imkânlarıyla işletmeye karar verdik. Terminalimizi ilçemize yakışır bir biçimde modern hale getirip, halkımızın kullanımına sunacağız. Var olsun Milliyetçi Belediye, var olsun üretken Belediye” dedi.
ÜRETEN BELEDİYE
İskilip Belediyesi bünyesine kısıtlı belediye imkânlarıyla ilçeye büyük yatırımlar kazandıran Başkan Ali Sülük, özelleştirilen yerleri özelleştirme tekelinden kurtararak Belediye bünyesine kazandırdı. Çöp ihalesinin iptali ile Belediye kasasında kalan tutarla, Belediye araç filosunu güçlendiren Başkan Ali Sülük şimdide Terminali özelleştirme tekelinden kurtararak üretken belediyecilik anlayışının örneğini gösterdi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz