KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

BAŞKAN İŞÇİSİNİ UNUTMADI
BAŞKAN İŞÇİSİNİ UNUTMADI

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük soğuk kış günlerinde çalışan personelini unutmadı. Başkan Ali Sülük soğuk kış günlerinde işçisini düşünerek kışlık ayakkabı ve bot dağıttı. Greyder Ayakkabı Fabrikası üretimi olan ayakkabı ve botların dağıtımını Başkan Ali Sülük bizzat kendisi gerçekleştirdi. BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİLER İskilip Belediye bünyesinde çalışan işçiler Başkan Ali Sülük’ün kışlık ayakkabı ve bot dağıtımından […]

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük soğuk kış günlerinde çalışan personelini unutmadı.
Başkan Ali Sülük soğuk kış günlerinde işçisini düşünerek kışlık ayakkabı ve bot dağıttı. Greyder Ayakkabı Fabrikası üretimi olan ayakkabı ve botların dağıtımını Başkan Ali Sülük bizzat kendisi gerçekleştirdi.
BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİLER
İskilip Belediye bünyesinde çalışan işçiler Başkan Ali Sülük’ün kışlık ayakkabı ve bot dağıtımından memnun olduklarını ayrıca; “ Bizleri düşünerek soğuk kış günlerinde ayakkabı ve bot dağıtımı yapan Başkanımızdan Allah razı olsun. Başkanımıza bu davranışından dolayı çok teşekkür ederiz” şeklinde ifade ettiler.
İŞÇİMİZ GÖZBEBEĞİMİZ
Başkan Ali Sülük konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Belediyemizde çalıştırdığımız tüm personelimize, soğuk kış günlerinde ayaklarını sıcak tutması amacıyla kışlık ayakkabı ve bot dağıtımı yaptık. Onların ihtiyaç malzemeleri olan kışlık giysi, yağmurluk gibi kıyafetlerin dağıtımını yaparak çeşitli dönemlerde personelimizin yanında olmaya çalıyoruz. Onlar bizim gözbebeğimizdir” şeklinde açıklamada bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz