JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

VELİ KARADUMAN EMEKÇİ DURAĞI AÇILIŞI YAPILDI
VELİ KARADUMAN EMEKÇİ DURAĞI AÇILIŞI YAPILDI

İskilip belediyesinin kütüphane önüne yaptırdığı emekçi durağının açılışı yapıldı . Geçtiğimiz günlerde kömür ocağındaki göçükte hayatını kaybeden Veli KARADUMAN’ın ismi verildi . Yukarı yanoğlan ,çomu tarafındaki ocaklarda çalışan soğuktan ve sıcaktan korunmaları için İskilip belediyesi tarafından yapılan durak hizmete girdi . Açılışa belediye başkanı Ali SÜLÜK ,vefat eden Veli KARADUMAN’ın amcası Veysel KARADUMAN ,oğlu Necmettin […]

İskilip belediyesinin kütüphane önüne yaptırdığı emekçi durağının açılışı yapıldı . Geçtiğimiz günlerde kömür ocağındaki göçükte hayatını kaybeden Veli KARADUMAN’ın ismi verildi .

Yukarı yanoğlan ,çomu tarafındaki ocaklarda çalışan soğuktan ve sıcaktan korunmaları için İskilip belediyesi tarafından yapılan durak hizmete girdi . Açılışa belediye başkanı Ali SÜLÜK ,vefat eden Veli KARADUMAN’ın amcası Veysel KARADUMAN ,oğlu Necmettin KARAADUMAN ,ak parti ilçe başkan yardımcısı Murat ÖNDER , chp ilçe başkanı Yusuf VAR , mhp ilçe başkan yardımcısı Recep COMART ,mhp meclis üyesi Murat KİRAZ , saadet ilçe başkanı Yavuz KATIRCI , muhtarlar ve bir kısım vatandaş katıldı .

Açılışta konuşan belediye başkanı Ali SÜLÜK açılış konuşmasında “Seçim vaatlerimiz arasında olan maden işçilerinin talebleri üzerine sıcaktan ve soğuktan korunmak için böyle birşeye ihtiyaçları olduklarını söylemişlerdi , elimizdeki imkanlarla böyle bişey yaptık bunun aynısını Greyder Ayakkabı Fabrikası çalışanları için Hacıkarani mevkisine de onlar için yapacağız . maden şehidimizin ismini buraya verdik onun vefatına denk geldi bu vesile ile ona Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum inşallah bu acıları tekrar yaşamayız ,”dedi .

Bu arada maden işçisi Veli KARADUMAN ‘ IN amcası Veysel KARADUMAN yeğeninin bu durağa isim verilmesinden dolay belediye başkanı Ali SÜLÜK ve emeği geçen herkese teşekkür etti . Veli KARADUMAN2IN oğlu Necmettin KARADUMAN ‘da babasının isminin durağa verilmesinden dolayı belediye başkanı ve emeği geçen herkese teşekkür etti .

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz