KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ…
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ…

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. yıldönümü nedeniyle İskilip’te anma töreni düzenlendi. Hükümet Konağı önünde yapılan tören bayrakların yarıya inmesi ve çelenk sunumu ile başladı. Saat 09.05’de sirenlerin çalması ile anıt önünde 2 dakikalık saygı duruşu ile devam etti. Saatler 09.05’i gösterdiğinde sirenlerin çalması ile birlikte adeta İskilip’te hayat durdu. Anıt önündeki Saygı […]

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. yıldönümü nedeniyle İskilip’te anma töreni düzenlendi.
Hükümet Konağı önünde yapılan tören bayrakların yarıya inmesi ve çelenk sunumu ile başladı. Saat 09.05’de sirenlerin çalması ile anıt önünde 2 dakikalık saygı duruşu ile devam etti.
Saatler 09.05’i gösterdiğinde sirenlerin çalması ile birlikte adeta İskilip’te hayat durdu. Anıt önündeki Saygı duruşu devam ederken cadde ve sokaklarda da vatandaşlar saygı duruşunda bulundu. Araçlar kornaları ile siren seslerine eşlik ettiler. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okunması ile devam eden programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Azmimilli Ortaokulu Müdürü Sadık Ekşi yaptı.
Programa İskilip İlçe Kaymakamı Muharrem Eligül ,İskilip Belediye Başkanı vekili İlyas Yaman ,İskilip Garnizon Komutanı , P. Asteğmen Erkan Karavelioğlu, Cumhuriyet savcısı Esra Hilal Aylan , İskilip Emniyet Müdürü Erol Karasu,İskilip Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Hakan Güven, İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atçioğlu , siyasi parti temsilcileri ,daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz