JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

EBUSSUUD EFENDİ İLKOKULUNA OKULUM TEMİZ BELGESİ VERİLDİ
EBUSSUUD EFENDİ İLKOKULUNA OKULUM TEMİZ BELGESİ VERİLDİ

Okullarda hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı olması amacıyla sürdürülen “Okulum Temiz” programına başvuran Ebussuud Efendi İlkokulu belge almaya hak kazandı. Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yapılan denetimde Ebussuud Efendi İlkokulu TSE onaylı “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazandı. Okul Müdürü Durmuş AKBULUT konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Okulumuzun, yüz yüze […]


Okullarda hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı olması amacıyla sürdürülen “Okulum Temiz” programına başvuran Ebussuud Efendi İlkokulu belge almaya hak kazandı.
Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yapılan denetimde Ebussuud Efendi İlkokulu TSE onaylı “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazandı. Okul Müdürü Durmuş AKBULUT konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Okulumuzun, yüz yüze eğitim öncesi fiziki ortamlarının temizliğini ve güvenirliğini belgelemek üzere istek ve azimle hazırlık yaparak başvuruda bulunduk. “Okulum Temiz” belgelendirme sürecinde, müdür yardımcımıza, öğretmenlerimize ve personellerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz