İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

BELEDİYE BAŞKANI ALİ SÜLÜK İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI
BELEDİYE BAŞKANI ALİ SÜLÜK İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI

İskilip belediye başkanı Ali SÜLÜK İtfaiyeciler Haftası dolayısıyla İskilip İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek itfaiye personellerinin itfaiye haftasını kutladı . Personellerle kısa bir sohbet yapan başkan SÜLÜK sohbette şu konulara değindi ; İskilip İtfaiyesinin bölgenin en donanımlı ve tecrübeli olması ,kaza ve yangınlara zamanında müdahalesi ile etraf tarafından taktir topladığını belirtti . Bu durumdan dolayı itfaiye […]

İskilip belediye başkanı Ali SÜLÜK İtfaiyeciler Haftası dolayısıyla İskilip İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek itfaiye personellerinin itfaiye haftasını kutladı .

Personellerle kısa bir sohbet yapan başkan SÜLÜK sohbette şu konulara değindi ; İskilip İtfaiyesinin bölgenin en donanımlı ve tecrübeli olması ,kaza ve yangınlara zamanında müdahalesi ile etraf tarafından taktir topladığını belirtti . Bu durumdan dolayı itfaiye personellerinden memnun olduğunu söyleyen başkan SÜLÜK bütün itfaiye ekibine teşekkür etti . İşini iyi yapan , işinin arkasında duran bütün personel ve çalışanlarının yanında olduğunu söyledi .

İtfaiye personelleri arasında yıllardır emek vermiş olan personelimiz Yılmaz ÇIRAK emekliye ayrılacağını belirtti bunun ardından başkan SÜLÜK şimdiye kadar olan başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür edip sivil hayatında başarılar diledi .

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz