İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İMAM HATİP ORTAOKULU VE HAFIZLIK KAYITLARI BAŞLADI
İMAM HATİP ORTAOKULU VE HAFIZLIK KAYITLARI BAŞLADI

İskilip İmam Hatip Ortaokulunun ilçemizde hafızlık eğitimi veren Çakmak Dede Kur’an Kursu işbirliği içerisinde yeni eğitim yılı için kayıtları başladı. İskilip İmam Hatip Ortaokulu ve Çakmak Dede Kur’an Kursu işbirliği içerisinde başlatılan projeyle, hem okulunu okuyup hem de hafızlığını tamamlama imkânına sahip olacak. Edindiğimiz bilgiler dâhilinde başlatılan projeye ilginin yoğun olduğu, kayıtlarda geç kalınmaması gerekiyor. […]

İskilip İmam Hatip Ortaokulunun ilçemizde hafızlık eğitimi veren Çakmak Dede Kur’an Kursu işbirliği içerisinde yeni eğitim yılı için kayıtları başladı.

İskilip İmam Hatip Ortaokulu ve Çakmak Dede Kur’an Kursu işbirliği içerisinde başlatılan projeyle, hem okulunu okuyup hem de hafızlığını tamamlama imkânına sahip olacak. Edindiğimiz bilgiler dâhilinde başlatılan projeye ilginin yoğun olduğu, kayıtlarda geç kalınmaması gerekiyor.

İskilip İmam Hatip Ortaokulundan yapılan paylaşımda; “ Çakmak Dede Kur’an Kursu işbirliği ile Hem Ortaokul Hem Lise kademelerimizde hafızlık eğitimi başvurularımız başlamıştır. Hafızlık eğitimi başvuruları ve normal İmam Hatip Ortaokul eğitimi başvuruları için irtibat numaramız 0364 511 67 23 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgileri alabilirsiniz. Adresimiz Adliye Sarayı yanı İskilip Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İskilip imam Hatip Ortaokulu. Kesin kayıtlarımız seviye belirleme sınavı sonrası yapılacaktır. Son başvuru tarihi: 21.09.2020 Pazartesi günü olup kayıtlar için geç kalmayın. Ayrıca servis imkanlarımız mevcuttur” şeklinde paylaşımda bulunuldu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz