İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

BAŞKAN KURBAN BAYRAMINI KUTLADI
BAŞKAN KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Kurban Bayramı dolayısıyla bayram tebrik mesajı yayınladı. Yayınladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Saygıdeğer hemşerilerim; Mübarek kurban bayramına ulaşmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. Kurban ibadetinizi kazasız belasız yerine getirmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Değerli vatandaşlarımız, dini bayramlarımız küçüklerin büyükleri ziyaret ettiği, ailelerin bir araya gelerek özlem giderdiği özel günlerdir. […]

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Kurban Bayramı dolayısıyla bayram tebrik mesajı yayınladı.

Yayınladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Saygıdeğer hemşerilerim;
Mübarek kurban bayramına ulaşmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. Kurban ibadetinizi kazasız belasız yerine getirmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum.
Değerli vatandaşlarımız, dini bayramlarımız küçüklerin büyükleri ziyaret ettiği, ailelerin bir araya gelerek özlem giderdiği özel günlerdir. Maalesef kurban bayramınıda tıpkı Ramazan bayramında olduğu gibi salgın riskinin gölgesinde geçireceğiz. Bu sebeple sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, olumsuzluklara sebebiyet vermeyelim. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu riskler ortadan kalkar, yine eskisi gibi bayramlarımızı doya doya yaşarız.
Değerli hemşerilerim, bayram nedeni ile gurbetten sılaya gelen tüm hemşerilerimize hoş geldiniz diyorum.
Saygıdeğer hemşerilerimiz; kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, kurban ibadetlerinizin kabul olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.Mübarek kurban bayramı ilçemize, ülkemize Türk- islam alemi ve tüm insanlığa bereket ve hayırlar getirsin” diye ifade etti.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz