JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

MHP “LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİNİ”ÖDÜLLENDİRDİ
MHP “LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİNİ”ÖDÜLLENDİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Teşkilatı LGS Sınavında 500 tam puanla birinciliği elde eden İskilip Azmimilli Ortaokulu öğrencisi Ceren Kılıç’a tebrik ziyaretinde bulunarak ödül takdim etti. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Milliyetçi hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Semra Mucu; “İşte şampiyon… LGS Türkiye birincisi ve aynı zamanda İskilipli olarak hepimizin göğsünü kabartan Ceren Kılıç kızımız ve […]

Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Teşkilatı LGS Sınavında 500 tam puanla birinciliği elde eden İskilip Azmimilli Ortaokulu öğrencisi Ceren Kılıç’a tebrik ziyaretinde bulunarak ödül takdim etti.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Milliyetçi hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Semra Mucu; “İşte şampiyon… LGS Türkiye birincisi ve aynı zamanda İskilipli olarak hepimizin göğsünü kabartan Ceren Kılıç kızımız ve ailesi ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Başkanı Ali Alıcı, İskilip Ülkü Ocağı Eğitim ve Kültür Vakfı İskilip Başkanı İsmail Mazıcan, Milliyetçi Hareket Partisi İskilip Teşkilat Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Aşkın ile bir araya gelerek LGS sınavından büyük başarı elde eden Türkiye 1.si olan Ceren kızımıza hediyelerimizi takdim ettik” şeklinde paylaşımda bulunuldu.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı yaptığı açıklamada; “ Eğitim, öğretim ve gençlerimize her alanda ilçe teşkilatımızın desteği artarak devam edecektir. LGS birincisi Ceren Kılıç’ında eğitim hayatı boyunca yanında olacağını söyleyerek, Allah yolunu açık etsin Ceren.” diye açıklamalarda bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz