GREYDER’DEN BAŞARILI OLANLARA “ÖDÜL”
GREYDER’DEN BAŞARILI OLANLARA “ÖDÜL”

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Hacı İsmail Kavlu Ortaokulu ve Lisesinde dereceye girerek mezun olan öğrencilere GREYDER hediyeler verdi.  Okulun yapılmasına katkı sunan Kavsan Ayakkabı (Greyder) tarafından gelenekselleşen ödül töreni bu senede devam ederek, Hacı İsmail Kavlu Kız İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesinde gerçekleştirilerek dereceye giren öğrencilere hediye çekleri verildi. İskilip Hacı İsmail Kavlu Kız Anadolu […]

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Hacı İsmail Kavlu Ortaokulu ve Lisesinde dereceye girerek mezun olan öğrencilere GREYDER hediyeler verdi.

 Okulun yapılmasına katkı sunan Kavsan Ayakkabı (Greyder) tarafından gelenekselleşen ödül töreni bu senede devam ederek, Hacı İsmail Kavlu Kız İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesinde gerçekleştirilerek dereceye giren öğrencilere hediye çekleri verildi.

İskilip Hacı İsmail Kavlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden dereceye giren öğrencilere; 1.Zeynep ÖĞREDİCİ’ye 8 Bin TL, 2.Zeynep YILMAZ’a 4 Bin TL ve 3.Büşra OKUYUCU’ya ise 2Bin TL hediye verildi.

İskilip Hacı İsmail Kavlu Ortaokul öğrencilerinde dereceye giren öğrencilere; 1.Rabia ATAR’a 4 Bin TL, 2.Kevser KARACA’ya 2 Bin TL ve 3.Ece UĞUR’a ise 1 Bin TL para ödülü ile ödüllendirildi.

Hacı İsmail Kavlu Kız İmam Hatip Orta ve Lise Okul Müdürü Numan Yalvaçer; “Öğrencilerimizin motivasyonunda önemli etkisi olan hediyeleri gönderdiği için Greyder ailesine çok teşekkür eder mezun olan öğrencilerimize başarılar dileriz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz