KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

İskilip Belediyesi tarafından İskilip’in ihtiyacı olan Çok Amaçlı Salonun hazırlıkları ekiplerin ummalı çalışması sonucunda tamamlandı. İskilip Belediyesinin imkân ve iş gücü sayesinde çok kısa sürede tamamlanan Çok Amaçlı Salon da hazırlıklar tamamlandı. Temmuz Ayı itibariyle çalışmalarına başlayacak olan Çok Amaçlı Salon yapısıyla, mimarisiyle ve peyzaj çalışmalarıyla göz kamaştırıyor. Çok Amaçlı Salonun bütün çalışmalarını yakından takip […]

İskilip Belediyesi tarafından İskilip’in ihtiyacı olan Çok Amaçlı Salonun hazırlıkları ekiplerin ummalı çalışması sonucunda tamamlandı.

İskilip Belediyesinin imkân ve iş gücü sayesinde çok kısa sürede tamamlanan Çok Amaçlı Salon da hazırlıklar tamamlandı. Temmuz Ayı itibariyle çalışmalarına başlayacak olan Çok Amaçlı Salon yapısıyla, mimarisiyle ve peyzaj çalışmalarıyla göz kamaştırıyor. Çok Amaçlı Salonun bütün çalışmalarını yakından takip eden Başkan Ali Sülük bugün bitmiş halini gezerek incelemelerde bulundu.

Çok Amaçlı Salonu gezdikten sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük; “En güzel anıların yaşanılacağı ve nesilden nesile aktarılacağı bu güzel tesisi İskilip’imize kazandırdık. Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Düğün, Toplantı Salonu ve Mesire alanı ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz