KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

SEYİRVAN EKİBİ İSKİLİP’İ GEZDİ
SEYİRVAN EKİBİ İSKİLİP’İ GEZDİ

     Çorumun doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yerlerini gezerek sosyal medyada yer edinmeye başlayan Seyirvan ekibi, son olarak güzel ilçemiz İskilip’i gezdi.  Geçen yıl Çorum kültürünü, tarihini, doğal güzelliklerini, önemli kişilerini tanıtıp sosyal medyada programlar yapmaya başlayan Fatih Başaran, Ferhat Ocak ve Arif Egemen 24 Haziran günü İskilipli Âlimler Müzesini de gezerek kayıt yaptılar.  Aynı […]

     Çorumun doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yerlerini gezerek sosyal medyada yer edinmeye başlayan Seyirvan ekibi, son olarak güzel ilçemiz İskilip’i gezdi.

 Geçen yıl Çorum kültürünü, tarihini, doğal güzelliklerini, önemli kişilerini tanıtıp sosyal medyada programlar yapmaya başlayan Fatih Başaran, Ferhat Ocak ve Arif Egemen 24 Haziran günü İskilipli Âlimler Müzesini de gezerek kayıt yaptılar.  Aynı zamanda Çorum’da Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapan Seyirvan Ekibi tarihi yerleri dokusu bozulmamış yerleri arayıp bularak tanıtılmasını sağlıyor. Seyirvan Ekibi İskilip Âlimler Müzesi’nde Cengiz Tomar rehberliğinde çekimler yaptı.

  İskilip’in tarihi, dini ve kültürel adamlarının balmumu heykellerini ve hayat hikâyeleriyle ilgili çekimler yapan Seyirvan Ekibi Üyesi Fatih Başaran: İskilip’in tanıtılması için bir programın yetersiz olduğunu zaman zaman gelip bu ilçeyi tanıtmaya devam edeceklerini İskilipli Âlimler Müzesi İskilip için çok güzel bir değer bir anlam katarak zengin şehri daha da zenginleştirme imkanı sağlayarak turizmin ivme kazanmasına vesile olmuş. Ayrıca anlatımlarıyla anladığımız işini severek yapan ve bu sevmesinin belirtisi olarak sunumlarıyla müzeye ayrı bir değer katan görevli Cengiz Bey İskilip ve Turizm için çok güzel bir avantaj diye düşünüyorum. Bizim İskilip Seyrimiz şimdilik bu kadar ama başka seyirlerde başka güzergâhlarda buluşmak ümidiyle hoşçakalın, dostçakalın…”diye açıklamalarda bulundu. 

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz