HATALI SOLLAMA KAZA GETİRDİ
HATALI SOLLAMA KAZA GETİRDİ

İskilip – Çorum yolunda hatalı sollama yüzünden maddi hasarlı kaza meydana geldi. İskilip istikametinden giden Opel Marka 06 EY 9054 Plakalı araç Karmışağılı Mevkiinde hatalı sollamaya kalkınca Çorum istikametinden gelen İskilip’te esnaflık yapan Tosun Kasabı sahibi Birol Şair’in kullandığı 19 KP 986 Plakalı kamyonete çarparak kazaya neden oldu. Kaza da toplam 6 kişi yaralanırken ölen […]

İskilip – Çorum yolunda hatalı sollama yüzünden maddi hasarlı kaza meydana geldi.

İskilip istikametinden giden Opel Marka 06 EY 9054 Plakalı araç Karmışağılı Mevkiinde hatalı sollamaya kalkınca Çorum istikametinden gelen İskilip’te esnaflık yapan Tosun Kasabı sahibi Birol Şair’in kullandığı 19 KP 986 Plakalı kamyonete çarparak kazaya neden oldu. Kaza da toplam 6 kişi yaralanırken ölen olmaması yüreklere su serpti. Kazaya karışan araçlarda ise maddi hasar meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve ilk yardım ekibi gelerek olaya anında müdahale ettiler. Yaralılara olay yerinde yapılan ilk müdahalelerinin ardından yaralılar İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

İskilip Jandarma Ekipleri kaza yerinde ki  araçların kaldırılmasından sonra ana yolda biriken trafiği kontrollü bir şekilde kaza yerinden geçişlerini sağladı ve kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz