İSKİLİP BELEDİYESİ İLAÇLAMADA ETKİN MÜCADELE DEVAM EDİYOR
İSKİLİP BELEDİYESİ İLAÇLAMADA  ETKİN MÜCADELE DEVAM EDİYOR

 İskilip Belediyesi, halkın sağlığı için salgın hastalıklar ve kene ısırmasına karşı önlemler alıyor.  Belediye başkanı Ali Sülük’ün talimatı ile salgın ve kene tehditine karşı halka açık olan mesire alanları ve benzeri yerler düzenli olarak ilaçlıyor.Halkın sağlığını ön planda tutan İskilip Belediyesi ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ederek tedbiri elden bırakmıyor. Konu ile ilgili […]

 İskilip Belediyesi, halkın sağlığı için salgın hastalıklar ve kene ısırmasına karşı önlemler alıyor.

 Belediye başkanı Ali Sülük’ün talimatı ile salgın ve kene tehditine karşı halka açık olan mesire alanları ve benzeri yerler düzenli olarak ilaçlıyor.Halkın sağlığını ön planda tutan İskilip Belediyesi ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ederek tedbiri elden bırakmıyor.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı yaptığı açıklama da Başkan Ali Sülük; “Son günlerde artan kene ısırması vakalarına karşı, İlçe merkezimizde  bulunan mesire alanları, ekiplerimiz tarafından ilaçlanmaktadır. Vatandaşlarımızın sağlığını önemsiyor, yapılması gerekenleri zamanında uyguluyoruz” dedi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz