KAYMAKAM ELİGÜL KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
KAYMAKAM ELİGÜL KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Kaymakam Muharrem Eligül Kurusaray, Kuz köy ve Yanoğlan köylerine Grup Köy Ziyaretlerinde bulundu İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül köy ziyaretlerini Kurusaray, Kuz Köy ve Yanoğlan köylerini ziyaret ederek sürdürdü. Ziyarette Kaymakam Eligül ile birlikte Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mehmet GÜRBÜZ ve görevli jandarma personeli de hazır bulundular. Kurusaray Köyünde muhtar ve vatandaşlarla buluşan Kaymakam Eligül, […]

Kaymakam Muharrem Eligül Kurusaray, Kuz köy ve Yanoğlan köylerine Grup Köy Ziyaretlerinde bulundu

İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül köy ziyaretlerini Kurusaray, Kuz Köy ve Yanoğlan köylerini ziyaret ederek sürdürdü. Ziyarette Kaymakam Eligül ile birlikte Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mehmet GÜRBÜZ ve görevli jandarma personeli de hazır bulundular. Kurusaray Köyünde muhtar ve vatandaşlarla buluşan Kaymakam Eligül, pazar yerinde incelemelerde bulundu. Burada açıklama yapan Kaymakam Eligül: “Kurusaray Köyünde bulunan halk pazarı Covid 19 pandemi salgını nedeniyle kapatılmıştı. Kurusaray Köyü ve çevre köylerden gelen yoğun talep üzerine, İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun Kararına istinaden Kurusaray Köyü halk pazarının 13 Haziran 2020 tarihinden itibaren açılmasına karar verildi.  Kurusaray pazarının açılması İlçe merkezindeki yoğunluğu azaltacağı için korona virüsle mücadeleye olumlu yönde katkı sağlayacaktır” dedi.

Deprem yönetmeliği gereği Kurusaray Ortaokulu binasının yıkılması ve öğrencilerin Kuz Köy Ortaokuluna taşınacak olması nedeniyle, okulda ihtiyaç ve eksikliklerin tespiti amacıyla Kaymakam Eligül Kuz Köyü’ne giderek incelemelerde bulundu. Köy muhtarı ve okul çalışanlarından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı

Daha sonra çilek yetiştiriciliğinin yapıldığı Yanoğlan Köyü’ne giden Kaymakam Eligül çilek tarlasından topladığı çilekleri görevli jandarma personeline ikram ederek onlarla hasbihal etti. Çilek üreticisi olan vatandaşlarımızla sohbet edip onların sorunlarını dinleyerek en kısa sürede sorunları çözüme ulaştıracağını söyledi.

Köy muhtarları ve köyde yaşayan vatandaşlar Kaymakam Eligül ’ün ziyaretinden ve incelemelerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz