KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONUNDAN ANLAMLI ZİYARET
TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONUNDAN ANLAMLI ZİYARET

Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Zeki Gül İskilip Belediyesine anlamlı ziyarette bulundu. İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük tarafından Belediye bünyesine alınan güreş takımını ziyaret etmek için gelen Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Zeki Gül İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ü makamında ziyaret ettikten sonra İskilip Belediye Meclis Salonunda Belediye Güreş Takımıyla hasbihal etti. Güreş Takımına beraberinde […]

Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Zeki Gül İskilip Belediyesine anlamlı ziyarette bulundu.

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük tarafından Belediye bünyesine alınan güreş takımını ziyaret etmek için gelen Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Zeki Gül İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ü makamında ziyaret ettikten sonra İskilip Belediye Meclis Salonunda Belediye Güreş Takımıyla hasbihal etti. Güreş Takımına beraberinde getirdiği eşofman takımını hediye etti. Ayrıca İskilip’ten canlı telefon bağlantısı yaparak İskilipli Milli Takımda ter döken Milli Güreşçimiz Fatih Erdin ve Rıza Kayaalp’i arayarak onlara gelen güreşçi nesli gösterdi.

İSKİLİP BELEDİYESİNE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Zeki Gül yaptığı açıklamada; “Çorum ve ilçelerimize güreş konusunda sonuna kadar destek verip çalışmalarını yakından takip ediyoruz.  Çorum’umuzda böylesi iftihar edilen bir spor dalına destek vermek ve güreş namına gelecek neslin yetişmesinde emeği olan ve kendi belediye imkânlarını seferber edip güreşe verilen destek için ayrıca Başkanımız Ali Sülük Bey’e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Ayrıca nice Koçyiğitlerin harman olduğu ilçemizde milli takım adına güreşecek daha çok pehlivanımız çıkacağına eminim. Güreş takım hocamıza ve yiğitlerimize başarılar dilerim. Rabbim sırtlarını yere getirmesin” diye açıklama yaptı.

BELEDİYE GÜREŞ TAKIMI İLE DAHA BÜYÜK ZAFERLER

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük ; “İlçemizin tarihinde nice Koçyiğitler nice pehlivanlar çıktığını bildiğimiz için göreve gelir gelmez işin önemini bilerek, zaman kaybetmeden İskilip Belediye bünyesine Güreş Takımımızı aldık ve çalışmalarına ara vermeden Belediyemiz imkânlarıyla daha büyük zaferlere ulaşsın diye desteklerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Belediyemiz Güreş Takımını ziyaret için gelen Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Zeki Gül Bey’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim” diye açıklamada bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz