SEYİRTEPE AÇILIŞA HAZIRLANIYOR
SEYİRTEPE AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Seyir Tepe Sosyal Tesisleri düğün sezonu için açılışa hazırlık yapıyor. 1 Temmuz da düğün sezonunun açılmasıyla birlikte düğünler başlamadan önce hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Seyir Tepe Sosyal Tesisleri ummalı çalışma yürüterek halkın sağlığını ön planda tutarak Tesisin her yerini dezenfekte ettirdi. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı Sim Biyosidal ilaçlama firmasına dezenfekte işlemini yaptıran Seyir Tepe Sosyal […]

Seyir Tepe Sosyal Tesisleri düğün sezonu için açılışa hazırlık yapıyor.
1 Temmuz da düğün sezonunun açılmasıyla birlikte düğünler başlamadan önce hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Seyir Tepe Sosyal Tesisleri ummalı çalışma yürüterek halkın sağlığını ön planda tutarak Tesisin her yerini dezenfekte ettirdi. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı Sim Biyosidal ilaçlama firmasına dezenfekte işlemini yaptıran Seyir Tepe Sosyal Tesisleri insan sağlığı için her imkânı seferber etti.


YENİ SEZONA TERTEMİZ BİR ŞEKİLDE BAŞLIYORUZ


Seyir Tepe Sosyal Tesisler İşletmecisi Hüseyin Bodur yaptığı açıklamada; “Yeni düğün sezonuna kendi ve halkımızın sağlığını önemsediğimiz için ilaçlama firmasıyla görüşüp ilaçlama ve dezenfekte çalışması yaparak hijyen koşullarında yeni sezona başlamak istiyoruz. Ayrıca yeni sezonda yenilenen yüzüyle, Kamera çekimleriyle, Müzisyen Sanatçılarla sizlerin en mutlu gününüzü daha da anlamlı bir hale getirmek için olanca gücümüzle çalışmalar yapıyoruz. Sizlerin tercihi ile daha da güzel etkinliklere de imza atıyoruz. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız. 1 Haziran itibariyle de Seyir Tepe Sosyal Tesislerimizi açtık ve sipariş üzerine Meşhur İskilip Dolması hazırlayıp sizlerin tadımına hazır hale getiriyoruz. Sizler de en mutlu günümüzü daha anlamlı bir gün olmasını istiyor iseniz irtibat 0364 511 80 00 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirler” diye açıklamalarda bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz