ÇOK AMAÇLI SALONDA “ 1 TEMMUZDA FAALİYETE GEÇİYOR”
ÇOK AMAÇLI SALONDA “ 1 TEMMUZDA FAALİYETE GEÇİYOR”

İskilip Belediyesi tarafından Atatürk Orman Çiftliğine yapılan “Çok Amaçlı Toplantı Salonu” 1 Temmuz da açılıyor. İskilip Belediyesi tarafından Atatürk Orman Çiftliğine yapılan çok amaçlı salon için açılış tarihini 1 Temmuz olarak belirtildi. İskilip’te önemli bir sorun olan toplantı, düğün, nişan ve her türlü yemekli toplantının  yapılacağı “Çok Amaçlı Salon” için açılış tarihi 1 Temmuz olarak […]

İskilip Belediyesi tarafından Atatürk Orman Çiftliğine yapılan “Çok Amaçlı Toplantı Salonu” 1 Temmuz da açılıyor.

İskilip Belediyesi tarafından Atatürk Orman Çiftliğine yapılan çok amaçlı salon için açılış tarihini 1 Temmuz olarak belirtildi. İskilip’te önemli bir sorun olan toplantı, düğün, nişan ve her türlü yemekli toplantının  yapılacağı “Çok Amaçlı Salon” için açılış tarihi 1 Temmuz olarak açıklandı.

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük yaptığı açıklamada; “İşletmesi belediyemize ait olan Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı Salonu, 1 Temmuz’dan itibaren hizmete açılacak olup; düğün, nişan, sünnet ve her türlü yemekli toplantıyı gerçekleştirmeye olanak sağlayacaktır. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” diye açıklamada bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz