KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

“BALKONLARDA BULUŞALIM”
“BALKONLARDA BULUŞALIM”

İskilip Belediyesi İlçe halkını bu akşam balkonlarda buluşmaya davet etti. İskilip Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçemiz Halkına çağrıda bulundu. TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un başlattığı ” BALKONLARDA BULUŞALIM” etkinliği ile ilçe halkıyla balkonlarda İstiklal Marşını Okuyup 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını birlik ve beraberlik içerisinde kutlanacak. İskilip Belediyesi sosyal […]

İskilip Belediyesi İlçe halkını bu akşam balkonlarda buluşmaya davet etti.

İskilip Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçemiz Halkına çağrıda bulundu. TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un başlattığı ” BALKONLARDA BULUŞALIM” etkinliği ile ilçe halkıyla balkonlarda İstiklal Marşını Okuyup 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını birlik ve beraberlik içerisinde kutlanacak.

İskilip Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda: ” Kıymetli hemşerilerimiz; “Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop’un gündeme taşıdığı, “ 23 Nisan akşamı saat 21:00 de evlerimizin balkonundan İstiklal Marşımızı hep birlikte Büyük bir coşkuyla okuyalım” etkinliğine çok büyük bir destek vererek, saat 21:00’da ilçemizde de uyguluyoruz. Haydi İskilip saat 21:00 Balkon ve camlardan İstiklal Marşımızı gür bir sesle okuyor ve okumaya davet ediyoruz” diye paylaşımda bulunuldu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz