İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP GÜCÜ OTELİ “DEZENFEKTE” EDİLDİ
İSKİLİP GÜCÜ OTELİ “DEZENFEKTE” EDİLDİ

İlçemizde faaliyet gösteren İskilip Gücü Spor Kulübünün oteli yapılan çalışmalarla dezenfekte edildi.  Dünya ve ülkemizde birçok kişinin ölümüne sebep olan ölümcül “Korona virüs” önlemi için İlçemizde ki otellerden birisi olan İskilip Gücü Konaklama Tesisi Selener Temizlik Şirketine dezenfekte ettirildi. İskilip Gücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Armutçu sosyal medya hesabından; “İskilip Gücü Spor Kulübü olarak otelimizi […]

İlçemizde faaliyet gösteren İskilip Gücü Spor Kulübünün oteli yapılan çalışmalarla dezenfekte edildi.

 Dünya ve ülkemizde birçok kişinin ölümüne sebep olan ölümcül “Korona virüs” önlemi için İlçemizde ki otellerden birisi olan İskilip Gücü Konaklama Tesisi Selener Temizlik Şirketine dezenfekte ettirildi.

İskilip Gücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Armutçu sosyal medya hesabından; “İskilip Gücü Spor Kulübü olarak otelimizi “Coronavirüs” tedbirleri kapsamında dezenfekte ettirdik. Selener Temizlik. A.Ş sahibi sevgili Selim Turpçu kardeşimin ekibi otelimizi baştan aşağı dezenfekte etti. Her zaman Spor Kulübümüzün destekçisi olan kardeşim şu günlerde yine desteğini esirgemedi şükranlarımı sunuyorum” diye paylaşımda bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz