İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İskilip Spor artık “BELEDİYE İSKİLİP SPOR” OLDU
İskilip Spor artık “BELEDİYE İSKİLİP SPOR” OLDU

     İlçemizin en köklü spor kulübü olan İskilip Spor Kulübü artık Belediye İskilip Spor ismiyle sahalarda ki yerini alacak.      İlçemizi 1. Amatörde temsil eden ve bir üst lig için ciddi çalışmalar yürüten İskilip Spor önemli bir adım atarak İskilip Belediyesi ile sponsorluk anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma da ilçemizi minderlerde temsil eden pehlivanlarımız da Belediye […]

     İlçemizin en köklü spor kulübü olan İskilip Spor Kulübü artık Belediye İskilip Spor ismiyle sahalarda ki yerini alacak.

     İlçemizi 1. Amatörde temsil eden ve bir üst lig için ciddi çalışmalar yürüten İskilip Spor önemli bir adım atarak İskilip Belediyesi ile sponsorluk anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma da ilçemizi minderlerde temsil eden pehlivanlarımız da Belediye İskilip Spor adına güreşecekler.

    İskilip Belediyesi Basın bülteninden yapılan açıklamada; “İlçemizin en eski Spor Kulübü İskilipSpor ile belediyemiz arasında yapılan protokol gereği, İskilipSpor faaliyetlerine “Belediye İskilipSpor” olarak devam edecektir.Belediyemiz Güreş Takımı da çalışmalarına  “Belediye İskilip Spor” bünyesinde devam edecektir. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diler,  Belediye İskilipSpor’un her branşta başarılar kazanmasını temenni ederiz” denildi.

    İskilip Spor Kulübünden yapılan açıklamada ise; “ Kulübümüz yeni sezon çalışmaları kapsamında bir üst lige yüksele bilmek ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için İskilip belediyesi ile sponsorluk anlaşması imzalamıştır. Bu kapsamda belediye bünyesinde olan güreş takımı da bundan sonra kulübümüz bünyesinde faliyetlerine devam edecektir. Kulübümüz ilçemizdeki gençlerimizin daha iyi şartlarda spor yapabilmesi için bütün imkanlarını kullanmaktadır. Kulübüzün geleceği açısından bize her türlü kolaylığı sağlayan Belediye başkanımız Sayın Ali Sülük beye kulübüm ve şahsım adına teşekkür ederim” ifadelerine yer verildi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz