İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

ESNAFLAR İÇİN TOPLANTI YAPILDI
ESNAFLAR İÇİN TOPLANTI YAPILDI

     İskilip Kaymakamlığın toplantı salonunda dükkân kapatan esnaflarla toplantı düzenlendi.     Dün gece itibariyle kilit vuran esnaflarla, İskilip Kaymakamlığıyla, Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlendi. Toplantıya dükkânını kapatan esnafların yanı sıra İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, İskilip Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Alıcı, İlçe Emniyet Müdürü Erol Karasu, İlçe Jandarma Komutanı Uğur Ünlü, İlçe Tarım Müdürü Mustafa Serdar Çorumlu, […]

     İskilip Kaymakamlığın toplantı salonunda dükkân kapatan esnaflarla toplantı düzenlendi.

    Dün gece itibariyle kilit vuran esnaflarla, İskilip Kaymakamlığıyla, Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlendi. Toplantıya dükkânını kapatan esnafların yanı sıra İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, İskilip Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Alıcı, İlçe Emniyet Müdürü Erol Karasu, İlçe Jandarma Komutanı Uğur Ünlü, İlçe Tarım Müdürü Mustafa Serdar Çorumlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, Esnaf Odası Başkanı İsmet Uslu, Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman Top, Nakliyeciler ve Şoförler Odası  Başkanı Abdurrahman Uysal, Marangozlar Odası Başkanı Selami Koçyiğit katıldı. Toplantıda geçici süreyle dükkânını kapatmış esnafların mağduriyet durumu, içinde bulunulan durumda çalışanların durumu gibi çeşitli konular görüşüldü.

     İskilip Esnaf ve zanaatkarlar Odası Başkanı İsmet Uslu; “ Değerli Esnaf ve Zanaatkarları mızın kıymetli dikkatine; bugün saat 15:00’te Kaymakam Muharrem Bey’in Başkanlığında yapılan toplantıda geçici olarak kapatılan işyerleri başta olmak üzere Esnaf ve Zanaatkarlarımızın içinde bulunduğu mağduriyet konuşulmuş ve Sayın Kaymakamımız Muharrem Bey; “ Geçici olarak kapanan işyerlerinde çalışanların mağduriyetlerinin giderilmesi için kaymakamlık fonundan yardım edileceği, iş yeri çalıştıranların ise Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklama yaparak mağduriyetlerinin giderileceğinin müjdesini vereceğini umduklarını” söyleyerek içimizi rahatlatmıştır. İnşaAllah bu sıkıntılı dönemide devletimize bağlı olarak birbirimize dayanışma içerisinde atlatacağız. Yeter ki bir olalım. Saygılarımızla” diye açıklamalarda bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz