İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

ÇORUM TIP FAKÜLTESİNE İSKİLİPLİ DEKAN
ÇORUM TIP FAKÜLTESİNE İSKİLİPLİ DEKAN

Hitit Üniversitesinden yapılan açıklamaya göre tıp fakültesine Prof.Dr.Meral Gülhan dekan olarak atandı. Yeni dekanın babaanne tarafı Çarkacılardan dede tarafı ise Gökçelerden. Mehmet Gökçe’nin kızı olan dekan görevine başladı. Hemşerimize iş hayatında başarılar diler yeni görevi kendisine hayırlı olsun. PROFESÖR DOKTOR MERAL GÜLHAN KİMDİR? Meral Gülhan, 1964 yılında Ankara doğdu. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden […]

Hitit Üniversitesinden yapılan açıklamaya göre tıp fakültesine Prof.Dr.Meral Gülhan dekan olarak atandı. Yeni dekanın babaanne tarafı Çarkacılardan dede tarafı ise Gökçelerden. Mehmet Gökçe’nin kızı olan dekan görevine başladı. Hemşerimize iş hayatında başarılar diler yeni görevi kendisine hayırlı olsun.

PROFESÖR DOKTOR MERAL GÜLHAN KİMDİR?


Meral Gülhan, 1964 yılında Ankara doğdu. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Asistanlık eğitimini Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı ve 1992 yılında göğüs hastalıkları uzmanı olmaya hak kazanarak aynı merkezde 2000 yılında doçent oldu. 2007 yılında Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi’nde doçent kadrosunda göreve başlayan Prof. Dr. Gülhan, 2008 yılında profesör unvanı aldı. Aynı hastanede 2009-2015 yılları arasında dekan yardımcısı ve başhekim, ayrılana kadar göğüs hastalıkları anabilim dalı başkanı olarak görev yaptı. 2017 yılı Nisan ayında bu kurumdan ayrılarak Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nda göreve başladı..

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz