KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

ANKARA İSKİLİPLİLER DERNEĞİ CENAZE İÇİN İSKİLİP’E GELDİ.
ANKARA İSKİLİPLİLER DERNEĞİ CENAZE İÇİN İSKİLİP’E GELDİ.

    Ankara İskilipliler Derneği Yönetim Kurulu üyesi Veysel Tank’ın babasının cenazesine katıldı. Ankara İskilipliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Tank’ın babası Mustafa Tank’ın cenazesine katılmak için İskilip’e geldi. Cenaze Merasimi sonrasında İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ü ziyaret eden Ankara İskilipliler Derneği Yönetim Kurulu, Başkan Ali Sülük ile İskilip’e dair güncel konularda istişarelerde bulundu. Görüşme sonrasında […]

    Ankara İskilipliler Derneği Yönetim Kurulu üyesi Veysel Tank’ın babasının cenazesine katıldı.

Ankara İskilipliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Tank’ın babası Mustafa Tank’ın cenazesine katılmak için İskilip’e geldi. Cenaze Merasimi sonrasında İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ü ziyaret eden Ankara İskilipliler Derneği Yönetim Kurulu, Başkan Ali Sülük ile İskilip’e dair güncel konularda istişarelerde bulundu.

Görüşme sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük; “Nazik ziyaretlerinden dolayı, Ankara İskilipliler Derneği Başkanı Sayın Salih Şerbetçi beyefendi ve çok kıymetli dernek Yöneticilerine teşekkürlerimi sunarım. Sayın Dernek Başkanımız ve kıymetli Dernek Yöneticilerimizle ilçemiz için çok güzel istişarelerde bulunduk. Kendilerine İskilip’e duydukları muhabbetten dolayı şükranlarımı sunar, faaliyetlerinin hayırlara vesile olmasını dilerim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ankara İskilipliler Derneği Başkanı Salih Şerbetçi ; “Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Tank’ın babası Mustafa amcayı bugün ebediyete uğurladık. Rabbim rahmet etsin. Kederli ailesine başsağlığı dilerim. Dernek Yönetimimizle İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Beyfendiyi makamında ziyaret edip; “ İskilip’in güncel konuları ve turizm üzerine istişarelerde bulunduk. Derneğimiz olarak fikirlerimizi sunduk. Başkan Ali Bey’e ve bizleri ağırlayan Yönetimine teşekkür ederiz” dedi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz