İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

“FERHAT YİĞİT” TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU
“FERHAT YİĞİT” TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU

Türkiye Güreş federasyonu faaliyet programında yer alan U – 15 Küçük Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Belediye Güreş Takımımız zaferle döndü. Sivas’ta düzenlenen U – 15 Türkiye Güreş Şampiyonası sona erdi. yaklaşık 700 güreşçinin mindere çıktığı Türkiye şampiyonası büyük bir çekişmeye sahne oldu. Bugün yapılan finallerle sona eren U – 15 Türkiye Serbest güreş şampiyonasında dereceye giren […]

Türkiye Güreş federasyonu faaliyet programında yer alan U – 15 Küçük Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Belediye Güreş Takımımız zaferle döndü.

Sivas’ta düzenlenen U – 15 Türkiye Güreş Şampiyonası sona erdi. yaklaşık 700 güreşçinin mindere çıktığı Türkiye şampiyonası büyük bir çekişmeye sahne oldu. Bugün yapılan finallerle sona eren U – 15 Türkiye Serbest güreş şampiyonasında dereceye giren İskilip Belediye Güreş Takımı Sporcusu Ferhat Yiğit sikletinde Türkiye 3.cüsü olarak bronz madalya kazandı Haziranın 22 sinde Bulgaristan’ın Varna şehrinde yapılacak olan U – 15 Avrupa Şampiyonası milli takım kampına katılacak.

İskilip Belediyesi Güreş Takımı Antrenörü Adem Uysal; “ Ferhat iyi bir çalışmanın eseri olarak bu günlere geldi. Başarıya giden yolda daha çok çalışmamız gerekecek ve azmin zaferi olarak kısa sürede bu şekilde başarıya imza atmamız bize, başarıların devamını gelmesi için durmadan çalışmalara devam etmemiz gerekecek. Bizlere güreş eğitimi için evlatlarını gönderen ailelere ayrıca şunu söylemek istiyorum; “ yavrularınızın iyi bir güreş eğitimi için daha güzel yerlerde ve daha iyi derecelerle gelmesi için güreş eğitimlerine ara vermeden devam etmesini sağlamalısınız. Bu da sizin ve evlatlarınızın Avrupa ve Dünya Şampiyonasına giden yolu açmanıza vesile olacak. Ayrıca bizlere desteğini esirgemeyen İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Bey’e bizlere desteğini esirgemeyen tüm güreş severlere teşekkür ediyorum”

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz