İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İskilip “MEHMETÇİK” için tek yürek oldu
İskilip “MEHMETÇİK” için tek yürek oldu

İskilip’te oynanan 1.amatör ligi müsabakasında, ev sahibi takım oyuncuları sahaya komando beresi ve jandarma yeleğiyle çıktı.   1. Amatör Küme’de mücadele veren temsilcimiz İskilip Gücü ile Mecitözü arasında İskilip Şehit Mikail Kaya İlçe Stadı’nda oynanan müsabakada, Suriye’de görev yapan Mehmetçikler unutulmadı.      İdlib Şehitlerini anmak için maçın hakem triosu, her iki takım oyuncu ve antrenörleri sahaya, […]

İskilip’te oynanan 1.amatör ligi müsabakasında, ev sahibi takım oyuncuları sahaya komando beresi ve jandarma yeleğiyle çıktı.

  1. Amatör Küme’de mücadele veren temsilcimiz İskilip Gücü ile Mecitözü arasında İskilip Şehit Mikail Kaya İlçe Stadı’nda oynanan müsabakada, Suriye’de görev yapan Mehmetçikler unutulmadı.

     İdlib Şehitlerini anmak için maçın hakem triosu, her iki takım oyuncu ve antrenörleri sahaya, “Şehitler ölmez vatan bölünmez. Milletimizin başı sağ olsun” yazılı pankartla çıktı. Ev sahibi İskilip Gücü oyuncuları ise komando beresi ve jandarma yeleği giydi. Seremoni öncesinde saha içerisinde Türk bayrağı açılırken, tribünlerdeki seyirciler de “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” sloganı attı. Maçtan önce Suriye’de şehit olan askerler için dua edildi.

     İskilip Gücü Kulübü Başkanı Nihat Armutcu yaptığı konuşmada; “Maçın bir öneminin bulunmadığını belirterek, “Suriye’de şehit olan askerlerimize rahmet, yaralılara da acil şifa diliyoruz. Maçımız var ama bu maçın bir önemi yok. Çünkü acımız var. İskilip olarak, İskilip Gücü takımı olarak askerimize ve polisimize moral vermek için, onların her zaman yanında olduğumuzu göstermek için böyle bir organizasyon yaptık. Bu organizasyonun yapılmasına vesile olan AK Parti Milletvekili Oğuzhan Kaya bey’e, Vali Mustafa Çiftçi bey’e, İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül bey’e, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Bey’e, Misak-ı Milli Okul Müdürü Murat Babacan Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Şehit askerler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulmasının ardından başlayan müsabaka, Mecitözü’nün 3-1’lik galibiyetiyle sona erdi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz