İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

MİNİKLERDE KUPA HEYECANI
MİNİKLERDE KUPA HEYECANI

ÇORUM U-15 LİGİ ÜÇÜNCÜSÜ İSKİLİP GÜCÜ        2019-2020 sezonu Çorum Altyapı Ligi U15 Ligi’nde play-off maçları bugün Alaca da oynanan maçla sona erdi.     2019-2020 sezonu Çorum Altyapı Ligleri U15 Ligi’nde play-Off ’da İlçemizi temsil eden minikler oynadığı futbol ile il 3.’lüğü kupasını kazandı. Zorlu deplasmanlara ve çıktığı müsabakalara sahanın kapalı olmasından dolayı antrenman imkânı […]

ÇORUM U-15 LİGİ ÜÇÜNCÜSÜ İSKİLİP GÜCÜ

       2019-2020 sezonu Çorum Altyapı Ligi U15 Ligi’nde play-off maçları bugün Alaca da oynanan maçla sona erdi.

    2019-2020 sezonu Çorum Altyapı Ligleri U15 Ligi’nde play-Off ’da İlçemizi temsil eden minikler oynadığı futbol ile il 3.’lüğü kupasını kazandı. Zorlu deplasmanlara ve çıktığı müsabakalara sahanın kapalı olmasından dolayı antrenman imkânı bulamayan İskilip Gücü U 15 kendilerinden istenilenin fazlasını vererek kulübüne ve ilçemize 3.’lük kupasını getirmeyi başardılar.

Maç sonunda açıklamalarda bulunan İskilip Gücü U 15 takım Antrenörü ve teknik sorumlusu Bahadır Telli; “2019-2020 sezonu Çorum Altyapı Ligleri U15 Ligi’nde play-off maçları bugün itibariyle sona erdi. Alaca Şehir Stadyumunda oynanan son maç tabiri caizse formalite maçıydı. Oldukça centilmence geçen maçı 3-0 kazanarak U15 ligini tamamlamış olduk. 3.lük kupamızı kaldırmak Alaca’da nasip oldu. Bu sezon da kupasız geçmedi çok şükür. Tüm özverimizle çabalıyoruz ve Rabbim karşılığını kupa olarak nasip ediyor. U15 takımımızın bu yıl ki başarının mimarı Yunus Emre Cengiz ve Galip Gökmen Hocalarımdır. Takımda yer alan 2005 doğumlu evlatlarımız seneye artık A takım düzeyine erişmiş olacaklar. Tüm amacımız İskilip’in öz evlatlarını her anlamda geliştirmek ve öz kaynaklarımızla gelecek A takımı inşa etmek. Yunus Emre, Galip ve Ben bunu sağlamak adına çabalıyoruz ve çabalamaya devam edeceğiz. Hep söylediğimiz gibi İskilip Gücü bir okuldur ve bütün çabamız çocuklar için” dedi ve şunları da ekledi; “ Bir parantez de minibüs desteğinin yanı sıra oynadığımız maçlarda da bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Ali Sülük ve kıymetli ekibine şükranlarımızı sunuyorum. Maç sonu yemeğimiz değerli ağabeyimiz İsmail Armutlu ikramıydı. Şahsına kulübüm ve evlatlarımız adına teşekkür ediyoruz. U-17 ligiyle altyapı maçlarımız devam edecek. İnşallah U-17 Liginde de bir kupa kaldırmak nasip olur” diye açıklamalarda bulundu.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz