KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

YÖRESEL LEZZETLER LOKANTASI AÇILDI
YÖRESEL LEZZETLER LOKANTASI AÇILDI

   İskilip Belediyesi tarafından kurulan ve kooperatifleşen Yöresel Ürünler Pazarında İskilip Mutfağını tanıtmaya yönelik yöresel lezzetler lokantası açıldı.     İskilipli kadın girişimciler, Yöresel Ürünler Kooperatifi Başkanı Suna Kambur ve Hatun Çürük’ün çabaları sonucunda sandıkçılar arastasında kurulan Yöresel Ürünler Pazarında Yöresel Lezzetler ismiyle açıldı. Yöresel yemeklerin sunulacağı ve tanıtımının yapılacağı lokantanın açılışına İskilip Belediye Başkanı Ali […]

   İskilip Belediyesi tarafından kurulan ve kooperatifleşen Yöresel Ürünler Pazarında İskilip Mutfağını tanıtmaya yönelik yöresel lezzetler lokantası açıldı.

    İskilipli kadın girişimciler, Yöresel Ürünler Kooperatifi Başkanı Suna Kambur ve Hatun Çürük’ün çabaları sonucunda sandıkçılar arastasında kurulan Yöresel Ürünler Pazarında Yöresel Lezzetler ismiyle açıldı. Yöresel yemeklerin sunulacağı ve tanıtımının yapılacağı lokantanın açılışına İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Doğan Uçar, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi Yönetim Kurulu Üyeleri, çarşı esnafı ve çok sayıda İskilipli katıldı.

Yöresel Ürünler Lezzetler lokantasında coğrafi işaret alınan ve alınması için girişimlerde bulunan İskilip’e has Mutfak Kültürümüzün yemekleri, vazgeçilmezleri Yöresel Ürünler Lokantasında müşterilere sunulacak.

  Yöresel Ürünler Kooperatifi Başkanı ve Yöresel Lezzetler Lokanta sahibi Suna Kambur; “ İskilip’imizin Yöresel Lezzetlerini gelen turistlerimize ve İskilipli hemşerilerimize sunmak için; böyle lezzetli bir yöresel lokanta tarzında bir işyeri açtık. Siz değerli misafirlerimize ve İskilip Mutfağını merak eden memleketimize gelmek isteyen tüm misafirlerimize mutlaka İskilip Mutfak Kültürünü görmelerini ve lezzetlerini tatmalarını öneriyoruz. Açılışımıza katılan tüm davetlilerimize de teşekkür ediyoruz ”dedi.  

İskilip turizmine önemli katlı sağlayan Yöresel Ürünler Pazarında yeni bir işyerinin açılış kurdelesi dualar eşliğinde; İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük ve Esnaf Odaları Başkanları İsmet Uslu tarafından kesildi. Yöresel Ürünler Lezzetleri açılışına katılımcılar işyeri sahiplerine hayırlı, bol kazançlar dilediler.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz