KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

Ankara İskilipliler Derneği ziyaretlerine devam ediyor
Ankara İskilipliler Derneği ziyaretlerine devam ediyor

    İskilipliler Derneği Ankara da bulunan İskilipli bürokratları ziyaret etmeye devam ediyor.  İskiliplinin Ankara daki bir kapısı olan İskilipliler Derneği faaliyetlerine Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Recep Kömürcü ve Hasan Tahsin Gökcan, İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Yabacıoğlu ve Ankara Tapu ve […]

    İskilipliler Derneği Ankara da bulunan İskilipli bürokratları ziyaret etmeye devam ediyor.

 İskiliplinin Ankara daki bir kapısı olan İskilipliler Derneği faaliyetlerine Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Recep Kömürcü ve Hasan Tahsin Gökcan, İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Yabacıoğlu ve Ankara Tapu ve Kadastro 1. Bölge Müdürü Mürsel Necmi Akkoca’yı ziyaret ederek devam ettiler.

    Dün de Elektrik Üretim Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Kulalı’yı ziyaret ederek derneğin faaliyetleri kapsamında istişarelerde bulundular. Son derece olumlu geçen ziyaretler sonunda İskilip için seferber olan İskilipliler derneğine tam destek sözü verildi.

 Ankara İskilipliler Dernek Başkanı Salih Şerbetçi ; “ son derece önemli olan İskilipli bürokratlarımızla görüşüp memleketimizi ve derneğimizin faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunduk. Bizlere tam destek sözü veren Tabii Kaynaklar Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Yabacıoğlu Bey’e Ankara Tapu ve Kadastro 1. Bölge Müdürü Mürsel Necmi Akkoca Bey’e ve Elektrik Üretim Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Kulalı Bey’e çok teşekkür ediyorum. İskilip’imiz ve Ankara da bulunan İskilipli hemşerilerimiz için gece gündüz çalışmalara devam edeceğiz ”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz