KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

ÇAM YARMASI BİTİK KARDEŞLER MART’TA SİNEMALARDA
ÇAM YARMASI BİTİK KARDEŞLER MART’TA SİNEMALARDA

    İskilip’te 2 ay boyunca süren Çam Yarması Bitik Kardeşler 2 sinema filminin çekimleri tamamlandı.    Bu süre içinde filmin başrol oyuncularından Tevfik İnceoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle çekimlere 3 gün ara verildiği, iyileşip dönünce çalışmalar kaldığı yerden devam etti.    HMK Yapımın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Murat Kuşçunun yaptığı Çam Yarması Bitik Kardeşler 2 Filminin yönetmeni […]

    İskilip’te 2 ay boyunca süren Çam Yarması Bitik Kardeşler 2 sinema filminin çekimleri tamamlandı.

   Bu süre içinde filmin başrol oyuncularından Tevfik İnceoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle çekimlere 3 gün ara verildiği, iyileşip dönünce çalışmalar kaldığı yerden devam etti.

   HMK Yapımın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Murat Kuşçunun yaptığı Çam Yarması Bitik Kardeşler 2 Filminin yönetmeni Murat Kuşçu şu açıklamalarda bulundu;  “ Başta İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Bey’e, Başkan Yardımcısı İsmail Suakıtıcı Bey’e, İskilip Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Atıf Boncuk Bey’e, İskilip Belediyesi çalışanlar arkadaşlarımıza ve tüm Çorumlu ve İskilipli hemşerilerimize verdikleri destekten ve bizlere olan yakınlıklarından, samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çam Yarması Bitik Kardeşler 2 sinema filminin galası Mart’ta İstanbul’da ve Çorum’da olacak. Tüm İskiliplileri ve Çorumluları sinema salonlarımızı dolduracağına inanarak, Türkiye’ye bomba gibi bir sinema filmi ile geldiklerini ve kahkahayla izleyeceğiniz bir film olduğunu” belirtti.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz