KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

KAZAKİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ABZAL İSKİLİP GEZİSİNDEN MEMNUN AYRILDI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

JANDARMAYA TARİHİ ESER SATMAYA ÇALIŞTI

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

İSKİLİP’TE TÜRK TELEKOM ÇİLESİ

“OKLARLA DANS” İSKİLİP’TE ÇEKİLECEK
“OKLARLA DANS” İSKİLİP’TE ÇEKİLECEK

Ocak ayı içerisinde İstanbul Çırağan Sarayında Uluslararası oyuncular, basın mensupları, kültür ve sanatla iştigal halinde olan eleştirmen köşe yazarlarının katılımlarıyla tanıtım gecesi tertiplenecektir. Oklarla Dans Sinema Filminin çekimlerine Ocak sonu Şubat ayında başlayacak ve filmimiz İskilip Süheylan Köyünde çekilecektir. Yapımcılığını ve Yönetmenliğini Mustafa Şahin’in üstlendiği Türkiye’den ve Yabancı Piyasadan İş adamlarının desteklediği proje 3 seri […]


Ocak ayı içerisinde İstanbul Çırağan Sarayında Uluslararası oyuncular, basın mensupları, kültür ve sanatla iştigal halinde olan eleştirmen köşe yazarlarının katılımlarıyla tanıtım gecesi tertiplenecektir.
Oklarla Dans Sinema Filminin çekimlerine Ocak sonu Şubat ayında başlayacak ve filmimiz İskilip Süheylan Köyünde çekilecektir. Yapımcılığını ve Yönetmenliğini Mustafa Şahin’in üstlendiği Türkiye’den ve Yabancı Piyasadan İş adamlarının desteklediği proje 3 seri halinde çekilmesi planlanmış olup İskilip ve Süheylan Köyüne yatırım ve ilginin artmasına vesile olacaktır.
Oklarla Dans Filminin Oyuncusu ve filmin Oyuncu Koçu olan Zülfü Hamit Altın Film hakkında şu bilgileri verdi; “ 2 Sene boyunca bu proje için alt yapı çalışmasında başta Valiliğimiz olmak üzere, yöremizin değerli İş adamı Nurettin Türk’e, Süheylan Köyü Muhtarımız Sebahattin Türk’e ve Süheylan Köy İmamı Ali Şahin ve Köy Halkına maddi ve manevi desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Filmimizin Süheylan Köyünde çekilecek sahneleri için doğal bir plato oluşturuldu henüz yapımı devam eden ama bitime çok az kalmış olan sahne dekorları ve taziye evimiz film bittikten sonra köylümüzün kullanımı için onlara kalacaktır. Film çekildiği sahnelerde yerli ünlü oyuncuların da sahne alacağı Oklarla Dans Filmimizde Hollywood’dan 2 tane sürpriz oyuncuları listemize dâhil ettik. Filmimizin gelirinin %20’li kısmını Şehit ve Gazi yakınlarına, Dul ve Yetimlere, Sokak Çocuklarına ve Sokak Hayvanlarına aktarılacaktır. Ses getirecek filmimiz İskilip İlçemizin de Kültürel Yönden tanınmasını sağlayıp, bölge turizminin önünü biraz daha açacaktır” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz